25 foto's
huis
340.000 €
REF 6553882
1480 Tubize
Beschikbaar op mei 2025
Slaapkamers
4
Oppervlakte
200 m²
Badkamer
1
Garage
Nee
Tuin
Ja
Parking
Nee
ONDER OPTIE, onder voorbehoud van het compromis. Schrijf u in op www.latouretpetit.be om onze panden te ontvangen voor hun publicatie.
Tubize, charmant huis (4CH/1SDB) met ruime accommodatie en veel natuurlijk licht. Terrein van 94a25ca dicht bij alle voorzieningen. Er is een tuin met terras, weiland met paardenboxen en een grote werkplaats. Het huis bestaat uit Entree, hal, zit/eetkamer, grote keuken met ontbijthoek, toegang tot terras, apart toilet en berging. 1e verdieping: Nachthal, overloop, slaapkamer 1 met studeer-/kleedkamer en slaapkamer 2. 2e verdieping: Slaapkamer 3 en slaapkamer 4. Kelder: Badkamer (bad, enkele wastafel en wasruimte), kelders en een grote werkplaats met toegang tot de tuin. Het pand heeft ook een tuin, terras, weilanden, 2 paardenboxen en zadelkamer.
Huis gekocht in 2014, condensatieketel op gas (2020), EPB C en elektriciteit niet conform, elektrische meter per uur, dubbele beglazing in PVC (2003). Een prachtig huis met 4 slaapkamers op ongeveer 1 hectare grond, wachtend om ontdekt te worden door Latour&Petit!